• Płyny do mycia szyb

Niezależnie od tego, czy chcesz wyczyścić Twój dom, czy auto na błysk, mamy dla Ciebie świetnej jakości, a przede wszystkim bardzo skuteczne w działaniu belgijskie, brytyjskie, a zwłaszcza niemieckie płyny do mycia szyb i luster. Ich atutem jest również fakt, że w naszej ofercie są one w bardzo korzystnych cenach, co sprawia, że jeszcze mocniej powinieneś/powinnaś zastanowić się nad ich zakupem.

  • Parametry

 

Niemieckie płyny do szyb – gdzie wykorzystać?

Oferowane przez nas płyny do szyb świetnie sprawdzą się w Twoim domu podczas porządków - zarówno tych generalnych, jak i codziennych. Co więcej, wybrane z nich, jak np. płyn od Cif, można używać również do umycia kafelków, ale też innych powierzchni szkliwionych. Użycie płynu pozwoli nam pozbyć się brudu oraz odcisków palców. Należy pamiętać, aby wybraną powierzchnię spryskać i wytrzeć suchym ręcznikiem papierowym lub niestrzępiącą się szmatką.  

Co możesz zyskać, stosując nasze płyny do mycia luster i szyb?

Główną zaletą stosowania oferowanych środków czystości jest oczywiście możliwość dokładnego pozbycia się różnorodnych zanieczyszczeń.  Pod tym hasłem kryje się przede wszystkim usunięcie brudu, kurzu, a także tłuszczu, który się na nich osadził i sprawia dalekie od idealnego wrażenie wizualne. W trakcie mycia chcesz również uniknąć tworzenia się niezbyt efektownych smug? To także jest zaleta, którą charakteryzują się sprzedawane przez nas produkty chemiczne z Niemiec.

Taki efekt udaje się uzyskać dzięki starannie zaplanowanemu składowi artykułów czyszczących, które zawierają również ocet, wzmacniający ich działanie, a także w niektórych przypadkach spirytus. Do tego dochodzi również przyjemny zapach, który pozostaje po użyciu płynów do mycia szyb czy luster, chociażby woń świeżej cytryny.

Wybrane dostępne marki

Korzystamy z usług producentów, którzy mogą zapewnić artykuły charakteryzujące się najwyższym stopniem dokładności w działaniu. Do takich marek należą przede wszystkim Astonish, Cif, G&G, a także Frosch, które są częścią tak wielkich przedsiębiorstw, jak chociażby Unilever czy Henkel. Do tego trzeba również wspomnieć o pojemności przygotowanych opakowań. W zależności od Twoich potrzeb, mamy w swojej ofercie niemieckie płyny do mycia szyb i luster o pojemności 500, 750 ml, a także 1 l.

Sposób użytkowania płynu do mycia luster i szyb

Podobnie jak samo działanie, tak również sposób wykorzystania środków do czyszczenia jest bardzo prosty. Wystarczy jedynie spryskać je po całej powierzchni, z której chcemy usunąć zabrudzenia czy tłuszcz, a następnie użyć suchego ręcznika papierowego do starcia pozostałego płynu. Można zastosować do tego także szmatki, która nie będzie pozostawiała po sobie strzępków materiału. W taki sposób łatwo pozbędziesz się wszelkich nieczystości.

Płyny do szyb i luster w korzystnych cenach

 

Napisaliśmy wiele o skuteczności, składzie i możliwościach zastosowania płynów do luster i szyb. Musimy również wspomnieć, że są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach w stosunku do ich jakości. Gdy dodamy do tego dogodne formy i koszty dostawy, a także możliwość zakupu naszych produktów stacjonarnie, jeśli taka jest Twoja potrzeba, przedstawia się to nad wyraz atrakcyjnie. Wystarczy jedynie wejść na stronę internetową, wybrać produkt i go zamówić, do czego Cię gorąco zachęcamy.