• Płyny do płukania

Poszukując chemii na rynkach państw zachodnich, klienci oczekują jakości i ceny adekwatnej do składu produktów. W naszej ofercie mogą znaleźć m.in. płyny do płukania o skoncentrowanej formule. Starannie wyselekcjonowany skład przekłada się na działania mające bezpośredni wpływ na zachowanie świeżości, wytrzymałości i łatwości prasowania materiałów. Oferowane płyny chronią przed zniszczeniem w procesie codziennego użytkowania i pozwalają na zachowanie intensywności kolorów. Pięknie pachnące niemieckie płyny do płukania pozwalają na wybór idealnego zapachu, który przeniesie Cię w malownicze miejsca i ulubione wspomnienia. W ofercie mamy między innymi zapach świeżego oceanu, który charakteryzuje się wonią inspirowaną czystym powietrzem natury i świeżymi doznaniami znad oceanicznej plaży, a także nieziemski zapach orchidei, który przywoła wspomnienia tajemniczego ogrodu w wymarzonej lokalizacji.

  • Parametry

Wydajny płyn do płukania

Za wydajność płynu do płukania odpowiada jego skoncentrowana formuła i przemyślany skład. Preparat o zawartości 5-15% kationowych środków powierzchniowo-czynnych zapewnia pachnące pranie aż na 33 użycia, z kolei bogaty w składniki pielęgnacyjne o charakterystycznej kremowej konsystencji Vernel Suprême Elégance gwarantuje doznania zapachowe aż do 48 prań przy pojemności 1,2 l. Wystarczy wlać płyn do płukania tkanin prosto z butelki do specjalnej przegródki, aby zadbać o zmiękczenie materiałów i pozwolić na działanie składników pielęgnacyjnych. Skoncentrowana formuła istotnie wpływa na elastyczność i miękkość pranych ubrań. Nie bez znaczenia pozostaje długi, wyjątkowo świeży zapach, który utrzymuje się na pranych tkaninach znacznie dłużej niż w przypadku innych środków. Doskonałe, wydajne i co najważniejsze - skuteczne niemieckie płyny do płukania to produkty mające na celu zadbać o ochronę kolorów i jakości ubrań. Dodatkowym atutem są właściwości przekładające się nie tylko na funkcję ochronną, ale również istotnie wpływające na wydajność i łatwość prasowania. 

Ochronna formuła niemieckich płynów do płukania

 

W naszej ofercie przygotowaliśmy wyjątkowe płyny do płukania wprost od znanych, cenionych na zachodzie Europy producentów, między innymi Henkel, Fit GMBH czy Procter & Gamble. Świeże, wyjątkowo intensywne zapachy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skoncentrowana formuła chemii dba o nie tylko o ubrania, ale również o ludzką skórę. Niektóre produkty z serii, oprócz walorów użytecznych w ochronie materiałów, dbają o komfort wrażliwej skóry, jak chociażby niemiecki płyn do płukania Kuschelweich Aloe Vera, którego bezpieczeństwo zostało potwierdzone dermatologicznie. Przyjemne dla zmysłów zapachy wiosennych konwalii to tylko niewiele z opcji dostępnych w naszej ofercie. Popularnością cieszą się również luksusowe, bogate w składniki pielęgnacyjne środki inspirowane szlachetnymi francuskimi perfumami. Wyjątkowe nuty zapachowe zapewniają niezwykłe doznania dla zmysłów i długotrwałą świeżość utrzymywaną na ubraniach.