• Kapsułki do prania Ariel

Kapsułki Ariel wykorzystują specjalną technologię, w której składniki łączą się ze sobą dopiero w bębnie pralki. Takie rozwiązanie zwiększa skuteczność działania produktu. Powłoka kapsułek rozpuszcza się całkowicie w wodzie, nie pozostawia smug czy zacieków na odzieży. Zastosowana formuła sprawia, że będziesz cieszyć się ulubionymi ubraniami o intensywnych kolorach i bez plam naprawdę przez długi czas! Producent Ariel oferuje wysokiej jakości, sprawdzone środki chemiczne, które możesz zamówić online w naszym sklepie.

  • Parametry

Kapsułki do prania Ariel - produkt, który powinien znaleźć się w Twoim domu

Kapsułki do prania Ariel All in 1 Pods mają wielokomorową budowę. W każdej z komór są składniki, które łączą się i działają wraz z rozpoczęciem prania. Takie rozwiązanie zapewnia skoncentrowaną moc piorącą - doskonałą w walce nawet z największymi plamami różnego pochodzenia. Kapsułka ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, dzięki czemu na ubraniach nie pojawiają się żadne zacieki. 

Dlaczego warto wybrać Ariel All in 1? Jest to środek piorący, który skutecznie działa już w temperaturze 20°C. Specjalnie opracowana formuła doskonale radzi sobie nawet z trudnymi plamami i zabrudzeniami. Ponadto chroni tkaniny oraz intensywność kolorów. Po praniu ubrania pięknie pachną i pozostają przyjemnie miękkie - aż do kolejnej wizyty w pralce. 

Ariel Pods Color, Black, Extra są łatwe w użyciu. Nie wymagają odmierzania i dozowania. Wystarczy włożyć kapsułkę na dno bębna, załadować pranie, dodać ulubiony płyn do płukania, wybrać program i gotowe. Teraz należy poczekać, aż cykl prania się zakończy. Ten produkt jest niezastąpiony w każdym gospodarstwie domowym i nie tylko! 

Ariel All in 1 Pods - najlepsze kapsułki do kolorowych, białych i czarnych tkanin

Ariel kapsułki do prania to detergent w płynnej formie. Zawiera odpowiednią ilość doskonale dobranych składników piorących. Dzięki temu świetnie radzi sobie nawet z zaschniętymi plamami. Oferta kapsułek do prania Ariel zawiera środki piorące do koloru, białego oraz czarnego. Ich zadaniem jest usuwanie zabrudzeń, a także ochrona - przed szarzeniem w przypadku bieli oraz utratą intensywności - w przypadku kolorów i czerni. 

Kapsułki do prania Ariel - cena, promocje i rabaty

Chyba wszyscy lubią oszczędzać. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób interesują kapsułki do prania w promocji. Ariel dostępne na naszej stronie zawsze możesz kupić w atrakcyjnej cenie - nawet tej regularnej. Jeżeli masz kod promocyjny, skorzystaj z niego, aby cieszyć się jeszcze tańszymi zakupami! 

Kup kapsułki Ariel dostępne w naszym sklepie

Arielpods to jedne z najchętniej wybieranych środków do prania. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych wariantach pojemności - m.in. 10, 14 czy 31 szt. Ariel kapsułki do prania wyposażone są w innowacyjną powłokę, która w pełni rozpuszcza się po kontakcie z wodą. Ten produkt to potwierdzenie wysokiej jakości - doskonale pierze i odświeża tkaniny, chroniąc kolory. Dzięki temu ubrania wyglądają na nowe - bez względu na to, czy masz je w swojej garderobie dopiero dzień, czy rok! Zamów przez Internet na naszej stronie - koniecznie musisz wypróbować moc kapsułek piorących Ariel.