• Wybielacze

Skuteczne wybielanie nawet zżółkniętych i poszarzałych tkanin - czy to możliwe? Niemieckie wybielacze udowadniają, że jak najbardziej! Ich skuteczność jest doskonale znana nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wybielacze z Niemiec świetnie radzą sobie z najbardziej sfatygowanymi białymi tkaninami. Mogą być także z powodzeniem stosowane profilaktycznie. Dzięki temu zachowasz dłużej nieskazitelną biel swoich ubrań, firanek czy obrusów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór środków wybielających z Zachodu, które oszczędzą Twój czas i pieniądze. Zapraszamy!

  • Parametry

Skuteczne wybielanie na różne sposoby

Wybielacze mogą przyjmować różną postać. Jedne z nich występują w formie proszku zamkniętego w praktycznych saszetkach, inne to płyn w butelkach z wygodnym dozownikiem. Możesz je także spotkać pod postacią chusteczek do prania. Niezależnie od tego, na które się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że niemieckie wybielacze to gwarancja lśniącej bieli nawet po wielokrotnym praniu. Niektóre z nich zawierają tak wysoce skoncentrowaną ilość środka wybielającego, że nie należy stosować ich bezpośrednio na tkaninę. Dlatego niezależnie od postaci, w jakiej występuje wybielacz najlepiej dodać go do prania. Masz za to dowolność w wyborze temperatury prania, gdyż nasze wybielacze przynoszą pożądane efekty już w tych najniższych - nawet w 20 stopniach. Różnica jest zauważalna już po pierwszym użyciu! Możesz także używać ich jako środków do namaczania, prania wstępnego oraz w połączeniu z innymi środkami piorącymi.

Niemieckie wybielacze do wszystkich tkanin

Sekret wybielaczy z Niemiec tkwi nie tylko w ich sile. Są one przede wszystkim uniwersalne, dzięki czemu nie musisz gromadzić nieskończonej ilości chemii w swojej łazience. Delikatne tiulowe firanki, grube lniane obrusy czy welurowe zasłony? Przyznasz, że może się wydawać niemożliwym ich wybielenie przy użyciu tego samego środka? A jednak! Wybielacze z naszego sklepu działają równie dobrze w przypadku delikatnych tkanin, jak i tych o grubym i zwartym splocie. Materiał nie ma tu większego znaczenia. Przy ich użyciu nie ucierpi naturalna bawełna bez włókien syntetycznych w składzie - koszulki zachowają swój pierwotny kształt i rozmiar, a odzyskają blask. Warto dodać, że większość wybielaczy przeznaczona jest do białych tkanin. Inteligentna formuła środków chemicznych z Niemiec pozwala na skuteczne wybielanie.

Czy chemiczne wybielacze są bezpieczne?

Zastanawiasz się, czy chemiczne wybielanie jest bezpieczne dla zdrowiai skóry? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Wystarczy zachować wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa i nie narażać skóry na dłuższy, bezpośredni kontakt ze środkiem chemicznym. Aby nie dopuścić do podrażnień, zalecamy stosowanie rękawiczek podczas korzystania z tego rodzaju detergentów. Wybielacze z Niemiec dostępne w naszym sklepie to produkty chemiczne atestowane, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa obowiązujące w Niemczech i na terenie całej Unii Europejskiej. Wystarczy odpowiednio rozcieńczyć je z wodą podczas prania i odpowiednio wypłukać tkaniny. Koniecznie wypróbuj także nasze perełki zapachowe, które nadadzą wybielanym tkaninom pięknego aromatu!