• Płyny do podłóg

Oferta produktów, które są przeznaczone do mycia podłóg, jest szeroka. Przeglądając zasoby kategorii, można znaleźć produkty dostosowane do konkretnego typu podłogi. W ofercie mamy także uniwersalne płyny. Powoli to na wybranie środków czyszczących, które nie tylko perfekcyjnie poradzą sobie z przeróżnego rodzaju zabrudzeniami, ale posiadają także właściwości konserwujące i nabłyszczające.

  • Parametry

Płyny do podłóg drewnianych

W ofercie znajdują się płyny przeznaczone do podłóg drewnianych. Pomimo upływu czasu, wciąż wiele osób jest zafascynowanych drewnem we wnętrzach, dlatego można spotkać nie tylko podłogi, ale i meble, czy ściany, na których znajduje się ten naturalny element wystroju. Oczywiście drewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji, by mogło nam służyć długi czas. Płyny do podłóg drewnianych, nie tylko pozwalają na usunięcie zanieczyszczeń, ale przede wszystkim mają właściwości konserwujące. Pozwala to ochronić całą powierzchnię przed mikrouszkodzeniami, które powoduje piasek, czy też nadmiernym wysuszeniem drewna, które może po czasie pękać. Takie płyny można z powodzeniem wykorzystać również do pielęgnowania mebli drewnianych, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupie dodatkowych środków czyszczących. Drewno jest niezwykle wdzięcznym rozwiązaniem, dlatego warto wprowadzać je do swoich wnętrz, jednocześnie pamiętać o dbaniu. Piękne drewniane podłogi prezentują się cudownie, jeśli są czyste i odpowiednio pielęgnowane. 

Płyny do podłóg z paneli i korka

Alternatywą dla drewna są oczywiście panele i korek. Prezentują się także stylowo, jednocześnie wybaczają bardzo wiele i są znacznie tańszym rozwiązaniem. Położenie paneli nie sprawia większych trudności, stąd też często przy szybkich metamorfozach można się z nimi właśnie spotkać. Na rynku znajduje się wiele typów paneli, w zależności od pomieszczenia, w którym docelowo będą się one znajdowały. Przykładem może być kuchnia, gdzie dedykowany produkt jest odporny na wilgoć, co w znacznym stopniu przedłuża jego trwałość. Płyny do podłóg typu panele nie tylko świetnie usuwają zanieczyszczenia, ale i pielęgnują powierzchnię. W ostatnich latach modne są warianty na wysoki połysk, dlatego odpowiednio dobrany detergent pozwala na uzyskanie właśnie takiego efektu. Płyn do podłóg doskonale doczyści z bieżącego zabrudzenia, rozcieńczony w ciepłej wodzie, poradzi sobie nawet z tłustymi nalotami czy plamami. 

Uniwersalny płyn do podłóg

Uniwersalny płyn do podłóg pozwala na zadbanie zarówno o panele, płytki jak i gumową wykładzinę. Skład zawiera środki odtłuszczające i konserwujące, które pozostawiają czystość na dłużej. W ofercie znajdują się płyny, które pozbawione są zapachów, jak i takie, które są perfumowane. W zależności od oczekiwań można wybrać najlepszy z wariantów dla siebie. Niemiecki płyn do podłóg charakteryzuje się tym, że jego konsystencja jest skoncentrowana, co pozwala na użycie niewielkiej ilości detergentu, by móc uzyskać właściwy efekt. Wiele osób docenia te zagraniczne produkty także ze względu na ich zwiększoną skuteczność w walce z zanieczyszczeniami. Niemiecki płyn do podłóg to uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli na umycie paneli w salonie, ale równie dobrze poradzi sobie z płytkami w łazience czy kuchni. Specjalnie opracowana formuła nie wymaga użycia dużej ilości detergentu, dlatego inwestując w taki produkt, można zaoszczędzić pieniądze z budżetu domowego. Wysokiej jakości preparaty stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza ze względu na swoją uniwersalność. 

 

Niemiecki płyn do mycia podłóg może być wykorzystany zarówno przy generalnych porządkach, jak i przy codziennym sprzątaniu. Już po pierwszym użyciu można zauważyć, że podłoga jest czysta, lśniąca, a delikatny zapach unosi się w powietrzu. Niemiecki płyn do mycia podłóg z powodzeniem sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i do sprzątania w biurach, czy też większych obiektach. Specjalnie opracowana formuła w skoncentrowanej postaci gwarantuje maksymalny efekt za każdym razem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu, co pozwoli na stworzenie większego zamówienia chemii, a jednocześnie umożliwi poczynienie oszczędności w zakupach.