• Kategorie
  • TENZI GLASS QUARTZ GT Płyn do Mycia i Kwarcowego Zabezpieczenia Szyb 1l

TENZI GLASS QUARTZ GT płyn do mycia, kwarcowego zabezpieczania i pielęgnacji szyb z hydrofobową powłoką skutecznie zabezpiecza przed gromadzeniem się zabrudzeń na szklanej powierzchni. Świetnie usuwa brud pochodzenia mineralnego i organicznego.

24.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

TENZIGLASS QUARTZ GT płyn do mycia, kwarcowego zabezpieczania i pielęgnacji szyb, luster oraz innych elementów szklanych, błyszczących i szkliwionych. Środek jest gotowy do użycia i nie wymaga rozcieńczania. 

TENZI GLASS QUARTZ GT można używać do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni szklanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Znajdzie zastosowanie w przypadku m.in. szyb, luster, ścianek działowych, przeszkleń oraz witryn sklepowych. Po użyciu środka pozostaje hydrofobowa powłoka, która daje efekt perlenia. Takie rozwiązanie ma za zadanie spowolnić gromadzeniu się zabrudzeń na powierzchni. Płyn do mycia szyb świetnie usuwa bieżący brud pochodzenia organicznego i mineralnego. Jest w pełni przyjazny dla środowiska. 

Sposób użycia:

Płyn TENZI GLASS QUARTZ GT jest gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania. Wystarczy zaaplikować preparat na czyszczoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza, a następnie wypolerować ściereczką do sucha. 

Pojemność: 1 l