• Kategorie
  • TENZI TOP GLASS Profesjonalny Płyn do Mycia Szyb, Szkła i Luster 1 l

TENZI profesjonalny płyn do mycia szyb, szkła i luster świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i w samochodach. Nie pozostawia smug, zapewnia idealną przejrzystość.

Brak towaru
15.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

TENZI profesjonalny płyn do mycia szyb, szkła i luster to wydajny płyn z kategorii płyny do szyb i luster. Doskonale sprawdza się do mycia wszelkich szklanych powierzchni oraz luster - zarówno w pomieszczeniach, jak i w samochodach. Środek nie pozostawia smug i zacieków, zapewniając idealną przejrzystość. Powierzchnie zyskują nabłyszczenie, dzięki czemu prezentują się nieskazitelnie. Atutem preparatu jest przyjemny zapach, który utrzymuje się przez jakiś czas po czyszczeniu szyb, szkła lub luster. 

 

Gotowy płyn do mycia szkła TENZI znajdzie zastosowanie do m.in. szyb, ram okiennych, luster i szyb samochodowych. Ponadto można go wykorzystywać do czyszczenia tworzyw sztucznych, klawiatury, ekranów oraz mebli - zwłaszcza tych wykończonych w połysku. Może być stosowany do robota okiennego (np. Hobot, Winbot Wiso). 

 

Sposób użycia:

Płyn do mycia szyb, szkła i luster TENZI należy stosować bez rozcieńczania. Wystarczy nanieść niewielką ilość produktu za pomocą spryskiwacza na powierzchnię, a następnie wytrzeć ją do sucha czystą ściereczką z mikrofibry. 


Pojemność: 1 l