• Niemieckie Proszki do Prania

Proszki do prania z Niemiec to gwarancja jakości i wydajności

Niemieckie proszki do prania urosły już niemal do opowieści z legend. Jedni chwalą za bezkompromisowy efekt czystości prania i zdecydowaną wyższą efektywność względem polskich odpowiedników, inni narzekają na niską jakość i brak efektu – tu trzeba zaznaczyć, że najczęściej opinie te pochodzą od osób, które kupowały chemię niemiecką z niepewnych źródeł. Dlatego aby przekonać się o prawdziwym poziomie niemieckich proszków do prania jak i pozostałej chemii importowanej należy wybierać sprawdzone sklepy, oficjalnie prowadzące działalność handlową. Nasz sklep z powodzeniem działa od lat zarówno na poziomie zakupów stacjonarnych jak online zapewniając tylko oryginalne niemieckie proszki i chemie importowaną.

W naszej ofercie znajdziesz klasyki środków do prania jak m.in.: Ariel, Persil, Lenor ale i mniej znane na rynku polskim a cieszące się wielką popularnością u naszych zachodnich sąsiadów. Są to proszki takie jak: Gama ( u nas znana jako Vizir), Cora, Dash, Evidur czy Weisser Riese.

Nasze pozycje staramy się uzupełniać również o proszki bardziej budżetowe i mniej znane jednak dalej prezentujące wysoką skuteczność jak chociażby z linii Deluxe czy Waschkonig które są niezwykle atrakcyjne w relacji jakość – cena.

Niezależnie jaki proszek do prania wybierzesz gwarantujemy jego oryginalne pochodzenie i sprawdzone działanie. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko niemieckie proszki do prania, ale również francuskie, włoskie, belgijskie a nawet najlepsze proszki polskie.

  • Parametry