• Tabletki i kapsułki do prania

 

Która z Pań domu nie skusiła się choć raz na przetestowanie środków czystości z Zachodu? Stwierdzenie, że są one o wiele skuteczniejsze i wydajniejsze od tych, które możemy dostać w polskich sklepach, jest niezwykle popularne. Dlatego też wiele Pań czy Panów domu wybiera właśnie tę opcję dotyczącą preparatów o różnym przeznaczeniu. Tak też jest również z kapsułkami do prania. Jest to coraz popularniejsza opcja za sprawą wysokiej wydajności oraz skuteczności. Są one bardzo praktyczne w użytkowaniu, gdyż już jedna kapsułka wrzucona do pralki wystarczy na całe pranie. Dodatkowo warto wspomnieć, że kapsułki do prania są o wiele wygodniejszą opcją niż proszek, który trzeba odmierzać i przesypywać. Obecnie skoncentrowana formuła kapsułek do prania pozwala zwalczyć nawet największe plamy, nie niszcząc przy tym materiału. 

  • Parametry

Niemieckie kapsułki do prania - dlaczego warto je wypróbować? 

Środki czystości zachodniej produkcji cenione są przede wszystkim przez wzgląd na wysoką jakość. Niemieckie kapsułki do prania to nie tylko wydajność i większa skuteczność. To także pielęgnacja odzieży, ale również bezpieczeństwo dla skóry, z którą ubrania pozostają w bezpośrednim kontakcie. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku osób, które mają tendencję do podrażnień skóry właśnie przez środki piorące. Niemieckie kapsułki do prania bardzo skutecznie usuwają z ubrań wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając tkaninę czystą, miękką w dotyku i pachnącą. Warto też zaznaczyć, że klienci otrzymują wysoką skuteczność, przy stosunkowo niskiej cenie, co nie jest tak oczywiste, jeśli mówimy właśnie o zachodniej chemii. W przypadku niemieckich kapsułek do prania zalet jest wiele, warto więc zdecydować się na przetestowanie wybranych preparatów. 

Jakie kapsułki do prania posiadamy w swojej ofercie? 

Wiemy dobrze, jak istotną kwestią dla czystości domu są kapsułki do prania skutecznie usuwające brud. Dlatego też w naszym sklepie internetowym chemiazzachodu.pl posiadamy szeroki wybór niemieckich kapsułek do prania. Polecamy produkty Ariel All in 1, Persil Discs 4w1 czy Perwoll - kapsułki do prania zarówno czarnych tkanin, jak i kolorowych. Mamy też w swojej ofercie propozycję dla osób, które robią zapasy środków czystości. Kapsułki Persil Duo Caps wyróżniają się podwójną skutecznością - chronią ubrania, skutecznie je przy tym czyszcząc. Wysoce skoncentrowana formuła zamknięta w małej kapsułce sprawia, że użycie wody jest o wiele mniejsze. Nie sposób nie dodać, że w opakowaniu znajduje się aż 120 kapsułek, więc z pewnością wystarczą one na długi czas. 

Jakie najlepsze kapsułki do prania wybrać?

Każda tkanina wymaga innego traktowania. Z tego też względu producenci opracowują różne technologie. Preparaty do prania dzielimy najogólniej na te: do białego, czarnego, koloru, uniwersalne oraz delikatne.  Dla białych tkanin ważna jest funkcja wybielacza, która pomaga zachować śnieżnobiałą biel ubrań na dłużej. Natomiast za czerń ubrań odpowiada kompleksowa formuła zabezpieczająca przed blaknięciem. Kapsułki do prania kolorów(color) nie tylko usuwają zabrudzenia, ale także pomagają zachować intensywne barwy odzieży. Uniwersalne preparaty można stosować w przypadku każdego koloru materiału - świetnie się rozpuszczają w wodzie, nie pozostawiając śladu na ubraniach. Żelowe kapsułki do prania renomowanych producentów to m.in.: Persil, Ariel, Vizir, Surf, Woolite, Coccolino, Perlux, Bryza oraz Lovela.

Jak używać kapsułek i tabletek do prania?

Jak używać kapsułek do prania? Bez względu na to, czy będą to kapsułki do prania białego, kolorowego, czy czarnego - ich sposób użytkowania jest identyczny. Środek piorący należy umieścić na dnie bębna, a następnie ułożyć na nim wsad. Gdy rozpocznie się cykl prania, detergent na skutek kontaktu z wodą zacznie się rozpuszczać. Niektóre pralki wyposażone są w specjalną przegródkę, w której należy umieścić kapsułkę. Większość środków działa w niskich temperaturach - już w 20-30°C. To jednak wystarczy, aby poradzić sobie z uporczywymi plamami i uprać brudne rzeczy. 

Wygodne pranie z użyciem kapsułek - sprawdź koniecznie!

W pralkach automatycznych najczęściej wykorzystywane są: proszek do prania, żel do prania, płyn do płukania oraz kapsułki piorące. Te ostatnie z detergentów zyskują coraz większe grono użytkowników. Dzieje się tak za sprawą ich licznych zalet:

  • brak konieczności odmierzania właściwych ilości preparatu - wystarczy do bębna pralki włożyć jedną kapsułkę,
  • kapsułki świetnie radzą sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami,
  • pozostawiają świeży zapach na naprawdę długi czas,
  • są łatwiejsze w przechowywaniu - zaleca się przechowywać je w oryginalnym opakowaniu,
  • oszczędność czasu i pieniędzy (są znacznie bardziej ekonomiczne zwłaszcza w przypadku środków 3 w 1 czy 4 w 1),
  • hipoalergiczne kapsułki są świetnym rozwiązaniem dla dzieci oraz osób ze skórą wrażliwą.

Jakie kapsułki do prania oferujemy? 

Jeśli na co dzień używasz wysokiej jakości kapsułek do praniapochodzących z zachodu albo też pierwszy raz chcesz je przetestować, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz tu także środki czystości  przeznaczone do różnych powierzchni i pomieszczeń. Posiadamy też duży wybór proszków do prania- obok niemieckich kapsułek do prania. Sprawdź dostępne w ofercie naszego sklepu kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych. Kup te, które nie tylko usuwają plamy i nieprzyjemne zapachy, ale także chronią intensywną czerń, kolor czy biel Twoich ubrań.