• Odplamiacze, wybielacze

 

Na Twoich ubraniach pojawiły się niechciane plamy, zabarwienia czy po prostu biała odzież traci swój pierwotny blask? Spokojnie, nie jesteś na straconej pozycji, gdyż mamy dla Ciebie środki, dzięki którym zaradzisz tym niedoskonałościom. Dostępne w naszym sklepie internetowym niemieckie wybielacze, odplamiacze czy odbarwiacze pozwolą przywrócić im czystość i intensywne barwy, abyś mógł/mogła znów cieszyć się piękną odzieżą jak prosto z półki sklepowej.

  • Parametry

Niemieckie odplamiacze– plamy znikają na dobre

Częstym wyborem naszych klientów spośród środków piorących jest zakup niemieckich odplamiaczy, które cechują się sporą uniwersalnością. Chociażby w przypadku produktu firmy Sil można go stosować do niemal wszystkich materiałów o białej, ale też kolorowej barwie. Nadaje się także do delikatnych tkanin, takich jak wełna czy jedwab, bez obaw, że w trakcie tych czynności dojdzie do ich uszkodzenia.

Wszechstronność oznacza też, że możesz odplamiacze wykorzystać do różnych, nawet potencjalnie bardzo trudnych w wyczyszczeniu zabrudzeń. Należą do nich przede wszystkim plamy tłuszczu czy z czerwonego wina – z takimi bez problemów poradzą sobie oferowane przez nas produkty. Są one również łatwe w użytkowaniu, dzięki temu, że można je nakładać z wygodnej butelki w sprayu. Wystarczy tylko nanieść niewielką warstwę płynu, chwilę odczekać, a następnie wyprać i cieszyć się odnowioną odzieżą.

Odbarwiacz – przywracanie oryginalnych kolorów

Czasami zdarza się, że w trakcie prania czy codziennego użytkowania dojdzie do przefarbowania tkaniny na Twoim ubraniu. Z pomocą przyjdzie Ci w takim wypadku odbarwiacz, dzięki któremu Twoja odzież znów będzie zachwycać. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z białym materiałem, czy z takim, który jest w innym kolorze. Warto przy tym pamiętać o podstawowych zasadach stosowania tego produktu – nie zawsze nadaje się on do zastosowania. Przykładowo nie powinno się go wykorzystywać w przypadku jeansów oraz plam spowodowanych przez nie, ale też włókien syntetycznych.

Biały kolor efektem działania wybielaczy

Dlaczego nasza biała odzież z czasem staje się szara? Przyczyn jest kilka. Może to być m.in. pranie w zbyt wysokiej temperaturze, ale też po prostu upływ czasu. Sprawia to, że odzież w kolorze białym nie jest już tak ładna, jak w momencie jej zakupu. Możesz jednak temu zaradzić i przywrócić jej pierwotny blask. W tej sytuacji doskonale sprawdzą się nasze niemieckie wybielacze. Należy jednak pamiętać, aby używać wybielaczy zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu - zyskamy wtedy pewność, że użycie wybielacza będzie po prostu skuteczne.


Producenci wybielaczy i odplamiaczy

 

Warto także powiedzieć dwa słowa o firmach, które dostarczają nam swoje produkty, a my następnie oferujemy je Tobie.  To sami uznani producenci środków chemicznych z Europy Zachodniej, a wśród nich są takie firmy, jak: Astonish, Sil, G&G, Ariel czy Dr.Beckmann. Są one dostępne w różnych formach aplikacji: najczęściej w sprayu, ale także w  formie żelu, mydła czy też proszku. Każda z nich jest dostępna dla Ciebie, dlatego jeśli właśnie takie są Twoje potrzeby, kup wybielacz, odbarwiacz czy odplamiacz, a z pewnością się nie zawiedziesz i efekt będzie lepszy od oczekiwanego.