• Kategorie
  • Chante Clair Bicarbonato Spray Odtłuszczacz Uniwersalny z Sodą 600 ml (Włochy)

Odtłuszczacz uniwersalny Chante Clair Bicarbonato z sodą skutecznie usuwa tłuszcz z różnych powierzchni. Można go stosować również jako odplamiacz. Skuteczna siła odtłuszczania znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i poza nim. Zapomnij o tłuszczu i uporczywych plamach!

Pozostałe warianty
Brak towaru
15.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Zapomnij o tłuszczu i uporczywych plamach! Odtłuszczacz uniwersalny Chante Clair z sodą to włoski produkt, który zachwyca swą skutecznością. Świetnie sprawdzi się do odtłuszczania powierzchni, w tym kuchenki, piekarnika, blatu kuchennego, podłogi, okiennic, a także części mechanicznych. Ma zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz domu. Wysoka moc odtłuszczania dzięki zawartości wyselekcjonowanych substancji aktywnych oraz sody oczyszczonej. Detergent ma właściwości dezynfekujące. 

Odplamiacz Chante Clair Bicarbonato można stosować również do ubrań. Plamy z tłuszczu i smaru nie mają szans w starciu z tym włoskim sprayem. Spryskaj plamę, odczekaj 10-15 minut, a następnie upierz jak zawsze. Żaden tłusty brud nie ma szans! Wielozadaniowy odtłuszczacz Chante Clair z Włoch z racji swojej uniwersalności z powodzeniem zastąpi wiele innych detergentów w domu. 

Pojemność: 600 ml 

 

Kraj: Włochy