• Kapsułki do prania Persil

 

Kapsułki Persil sprawiają, że ubrania są nie tylko czyste, ale również miękkie i przyjemnie pachnące. Dostępnych jest kilka rodzajów tego detergentu. Każdy z nich wykorzystuje technologię kilku komór. Zawierają one inny środek aktywny, który zaczyna działać wraz z kontaktem z wodą. Marka Persil oferuje wysokiej jakości produkty do prania - znajdziesz je w naszym asortymencie. 

  • Parametry

Kapsułki do prania Persil - innowacyjny produkt w dobrej cenie

Kapsułki Persil to środek piorący, na którym można polegać w przypadku najbardziej wymagających zadań. Doskonale radzą sobie z usuwaniem nawet najbardziej uporczywych plam różnego pochodzenia. Bez obaw o uszkodzenie tkanin. Każda z komór tego detergentu zawiera składniki, które łączą się ze sobą dopiero w bębnie pralki. Dzięki temu zapewniają optymalne pranie. Zawarte w kapsułkach substancje aktywne odpowiadają za usuwanie zabrudzeń, zapewnienie świeżości, utrzymanie intensywności kolorów oraz ochronę tkanin. 

Składniki głęboko wnikają we włókna, działając kompleksowo. Taki zabieg pozwala na dogłębne usunięcie zabrudzeń oraz cieszenie się zapachem i miękkością tkanin. Nawet po wielu praniach ubrania mają intensywnie nasycone kolory - nie musisz więc martwić się o ich szarzenie czy blaknięcie. 

Wystarczy wrzucić kapsułkę do bębna pralki, a następnie załadować pranie i wybrać odpowiedni program. Wraz z kontaktem z wodą poszczególne substancje aktywują się. Powłoka całkowicie się rozpuszcza, nie pozostawia smug czy zacieków na pranej odzieży. Co istotne, detergenty marki Persil są skuteczne już w temperaturze 20°C.

Kapsułki piorące Persil - sprawdź rodzaje dostępnych tabletek do prania

Niemieckie Kapsułki do prania Persil dostępne są w różnych wariantach. Wśród nich najpopularniejsze są Persil Discs 4w1. Czterokomorowa formuła zawiera składniki aktywne odpowiedzialne za usuwanie plam, ochronę, zapach i blask materiału. Występują w wersji do koloru, uniwersalnej, sensitive oraz zapachowej. 

Równie popularne są Persil Duo Caps. Mają one dwie komory ze składnikami aktywnymi, które zaczynają działać wraz z kontaktem z wodą. Skutecznie radzą sobie nawet z zaschniętymi zabrudzeniami, pozostawiając tkaniny pachnące i miękkie. Dostępne w wersji do ubrań kolorowych oraz uniwersalnej. 

Persil Power Caps wykorzystują technologię Deep Clean Plus. Składniki aktywne wnikają głęboko we włókna, walcząc w ten sposób z uporczywymi plamami. Środek piorący wywabia nawet najmniejsze cząsteczki zabrudzeń. To sprawdzona metoda na zapewnienie ubraniom długotrwałej świeżości i czystości. 

Kapsułki Persil - promocje i oferty specjalne

Kapsułki piorące Persil to najlepszy wybór dla Twojego prania. Zawarte w nich składniki aktywne w postaci żelu skutecznie walczą z zabrudzeniami - bez względu na ich rodzaj. W naszym sklepie detergenty dostępne są w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Warto wiedzieć, że pojawiają się jednak także i promocyjne oferty na kapsułki do prania Persil. To sposób na zakup środków piorących w jeszcze niższej cenie!

Kapsułki do prania Persil - kup w naszym sklepie i nie przepłacaj

Persil kapsułki do prania białego i kolorowego to sposób na czyste pranie w każdej sytuacji. Silny środek piorący pozwala cieszyć się nie tylko ubraniami bez zabrudzeń, ale także miękką, przyjemnie pachnącą odzieżą o intensywnych kolorach. To doskonała alternatywa zarówno do proszków, jak i żeli do prania. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wysokiej jakości detergenty do prania - wybierz ten najlepiej dobrany do Twoich potrzeb.