• Kapsułki do prania Perwoll

 

Kapsułki do prania Perwoll to środek chemiczny, który doskonale usuwa plamy - nawet te zaschnięte. Nadaje ubraniom przyjemny zapach, a wykorzystana technologia pielęgnacyjna chroni włókna przed blaknięciem i matowieniem. W ofercie marki Perwoll znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości środki piorące. Sprawdź koniecznie!

  • Parametry

Kapsułki do prania Perwoll Renew - moc trójkomorowej technologii

Kapsułki Perwoll podzielone są na trzy komory z różnymi składnikami aktywnymi. Każdy z nich spełnia inne funkcje. Zawarte w środku do prania substancje skutecznie usuwają różnego rodzaju plamy, odnawiają blask koloru oraz pozostawiają miły, delikatny zapach.  Zastosowany kompleks pielęgnacyjny chroni i odnawia intensywność koloru. Ponadto wygładza włókna, dzięki czemu stają się one przyjemnie miękkie. 

Kapsułki są w rozpuszczalne w wodzie i w pełni biodegradowalne. Działają w niskiej temperaturze - od 20 do 60 stopni. Wystarczy włożyć jedną kapsułkę do bębna pralki, wypełnić urządzenie praniem, dodać ulubiony płyn do płukania, a następnie wybrać odpowiedni program. Piorąc w pralce, zużywasz mniej wody! Teraz dzięki technologii Care Complex możesz prać w ten sposób nawet delikatne materiały.  

Perwoll kapsułki do prania czarnego i koloru

Kapsułki Perwoll do prania ciemnych tkanin chroni ciemną odzież przed blaknięciem i matowieniem. Zapewnia odpowiednią pielęgnację włókien, wzmacniając blask oraz intensywność czerni. Skoncentrowany środek do prania ciemnych materiałów zabezpiecza je przed przedwczesnym zużyciem. Dzięki temu czarne ubrania pozostają intensywnie czarne. 

Doskonała ochrona Twoich ukochanych ubrań z Perwoll Renew & Care do koloru. Zastosowane technologie chronią przed blaknięciem i matowieniem. Środek zawiera kompleks pielęgnacyjny, który zabezpiecza włókna już od pierwszego prania. Zamknięta w kapsułkach kompozycja zapachowa nadaje pranej odzieży przyjemny, delikatny zapach. 

Perwoll Renew & Care Caps - produkt na miarę Twoich potrzeb

Z pomocą kapsułek piorących Perwoll można łatwo usunąć różnego typu zabrudzenia. Znajdująca się na nich folia - powłoka całkowicie rozpuszcza się w kontakcie z wodą, dzięki czemu nie pozostawia smug czy zacieków na pranej odzieży. Dzięki formule pielęgnacyjnej materiały zyskują ochronę przed utratą intensywności swoich barw. Ma to znaczenie zarówno w przypadku kolorowych, jak i ciemnych i czarnych tkanin. Wygodniejsza forma kapsułek sprawia, że nie trzeba dozować środka i zastanawiać się, jaką jego ilość wlać do szufladki pralki. 

Perwoll Renew Black i Color polecają się w atrakcyjnych cenach

 Odkryj nowe kapsułki Perwoll Renew! Zarówno jako środek do prania ciemnych tkanin, jak i kolorowych spisują się doskonale. Dbaj o swoją ulubioną odzież z formułą Care Complex. Na naszej stronie internetowej znajdziesz bogaty wybór produktów Perwoll w atrakcyjnych cenach. Zrób zakupy online z wygodną dostawą wprost do domu lub paczkomatu.