• Kategorie
  • TENZI MOSQUITOS Płyn do Usuwania Owadów z Karoserii 1l

TENZI MOSQUITOS gotowy środek do usuwania owadów z karoserii, lusterek i szyb samochodowych skutecznie radzi sobie z zaschniętymi pozostałościami po komarach i muszkach.

Brak towaru
21.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

TENZI MOSQUITOS gotowy środek do usuwania owadów z karoserii, lusterek i szyb samochodowych. Doskonale radzi sobie ze wszelkiego typu zaschniętymi pozostałościami po komarach i muszkach. Można go także użyć w walce z innymi zanieczyszczeniami pochodzenia organicznego. Rekomendujemy stosowanie przed myciem zasadniczym (m.in. z wykorzystaniem TENZI SHAMPO NEUTRO). Idealnie spisze się podczas gruntownego czyszczenia, zwłaszcza w miesiącach wiosenno-letnio-jesiennych. TENZI MOSQUITOS płyn do usuwania owadów z karoserii znajdzie zastosowanie do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli oraz quadów. 

Sposób użycia:

Preparat za pomocą spryskiwacza zaaplikować na zabrudzoną powierzchnię. Następnie wykonać bieżące mycie pojazdu. TENZI MOSQUITOS nie powinno się używać w warunkach pełnego nasłonecznienia. Nie wolno dopuścić do wyschnięcia preparatu na powierzchni. 

Pojemność: 1 l

  • Produkty podobne
  • Ostatnio oglądane produkty