• Kategorie
  • TENZI BOBEREX Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń 1 l

TENZI BOBEREX to gęsty, skoncentrowany i wydajny płyn do mycia naczyń o zapachu gumy balonowej. Wyposażony w precyzyjny dozownik. Można stosować go jako koncentrat.

14.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

TENZI BOBEREX gęsty i wydajny płyn do mycia naczyń o zapachu gumy balonowej. Na bazie anionowego środka powierzchniowo czynnego. Działa na zasadzie obniżenia napięcia powierzchniowego wody oraz wysokiej zdolności zwilżania. Jest to skuteczny preparat usuwający zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego, brud, tłuszcz, osady po herbacie i kawie. Regularnie używany zapobiega żółknięciu naczyń z tworzyw sztucznych. Świetnie sprawdza się do mycia naczyń szklanych, emaliowanych, stalowych, a także aluminiowych. 

Skoncentrowany płyn do mycia naczyń TENZI BOBEREX posiada Atest PZH. Wyposażony został w wygodny, precyzyjny dozownik, który pozwala z łatwością odmierzyć pożądaną ilość środka. 

Sposób użycia:

Płynu należy używać w stężeniu 10-50 ml na 1 l wody. W przypadku starych zaschniętych tłuszczy rekomenduje się użyć 100 ml preparatu na 1 l wody. Zalecana temperatura wody do mycia naczyń to 40°C. Po umyciu należy spłukać je wodą. Płyn można stosować jako koncentrat. 

Pojemność: 1 l