• Kategorie
  • TENZI CAR SHINE QUICK DETAILER Środek do Nabłyszczania Karoserii 1 l

TENZI CAR SHINE QUICK DETAILER to profesjonalny nabłyszczacz do lakieru samochodowego oraz innych błyszczących powierzchni. Nie wymaga polerowania, efekt połysku uzyskiwany jest natychmiast po zastosowaniu i wyschnięciu preparatu.

Brak towaru
19.98
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

TENZI CAR SHINE profesjonalny środek do nabłyszczania lakieru samochodowego - zwykłego, metalizowanego, starego i nowego. Można go zastosować także do innych powierzchni błyszczących, w tym chromowanych, lakierowanych drewnianych, plastikowych i szklanych. 

Gotowy do użycia nabłyszczacz do lakieru samochodowego CAR SHINE QUICK DETAILER zapewnia natychmiastowy efekt. Zawiera polimery najnowszej generacji. Dzięki nim możliwe jest wypełnienie drobnych rys na lakierze, usunięcie zabrudzeń, zacieków i plam po twardej wodzie. Ponadto środek ten pomaga wzmocnić kolor. Działa zabezpieczająco, chroniąc lakier przed zanieczyszczeniami oraz działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. 

Sposób użycia:

Preparat gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania. Wystarczy nanieść go na suchą lub delikatnie wilgotną powierzchnię przy użyciu spryskiwacza. Następnie pozostawić do wyschnięcia. Nie wymaga polerowania. Połysk uzyskiwany jest natychmiast. 

Nie stosować na powierzchniach, które są nasłonecznione i rozgrzane. 

Pojemność: 1 l