• Kategorie
  • TENZI DETAILER KRWAWA FELGA Środek do Czyszczenia Felg 600 ml

TENZI Detailer oryginalna KRWAWA FELGA środek do czyszczenia felg ma neutralne pH, dzięki czemu jest bezpieczny również do lakierów. Z jego pomocą można usunąć zabrudzenia metaliczne, rdzę oraz pył z klocków hamulcowych.

22.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

TENZI Detailer oryginalna KRWAWA FELGA środek do czyszczenia felg o neutralnym pH 7. Jest to profesjonalny preparat do walki z uporczywymi zabrudzeniami metalicznymi, rdzą czy pyłem z klocków hamulcowych. Po kontakcie z brudem produkt zyskuje czerwoną barwę. Dzięki temu można łatwo i szybko ocenić, jak mocno zabrudzona była felga. Produkt ma neutralne pH - można go stosować również na lakier. 

KRWAWA FELGA do czyszczenia felg ma konsystencję żelu. Taki środek zdecydowanie wolniej spływa i dokładnie penetruje całą czyszczoną powierzchnię. Preparat można stosować do czyszczenia felg aluminiowych, chromowanych oraz lakierowanych. 

“Krwawa Felga” jest znakiem słownym oficjalnie zastrzeżonym w urzędzie patentowym (nr R.305712). 

Preparat KRWAWA FELGA to doskonałe uzupełnienie innych środków do pielęgnacji samochodu m.in. TENZI SZAMPON WAX do mycia ręcznego karoserii. 

Sposób użycia:

Za pomocą spryskiwacza należy nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię. Wystarczy odczekać ok. 2-3 minuty, aby środek zaczął działać. Charakterystyczna czerwona barwa powinna pojawić się po paru chwilach od aplikacji. Ostatnim krokiem jest dokładne spłukanie felg wodą pod ciśnieniem. 

Pojemność: 600 ml

  • Ostatnio oglądane produkty