• Kategorie
  • TENZI MUD OFF ROAD CLEANER Preparat do Usuwania Błota 1l

TENZI MUD OFF ROAD CLEANER środek do usuwania błota to sposób na bezpieczne czyszczenie i pielęgnację samochodów terenowych, motocykli crossowych i nie tylko. Skutecznie czyści powierzchnię m.in. z błota i zaschniętych owadów.

Brak towaru
22.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

TENZI MUD OFF preparat do usuwania błota to bezpieczny OFF ROAD CLEANER. Środek powstał z myślą o czyszczeniu i pielęgnacji samochodów terenowych, quadów, motocykli crossowych oraz rowerów. Jego zadaniem jest usuwanie błota, pozostałości po owadach oraz różnego typu zanieczyszczeń oleistych. Można go bezpiecznie stosować do elementów metalowych, aluminiowych, oxydowanych, plastikowych, gumowych, lakierowanych, chromowanych i innych.

Sposób użycia:

TENZI MUD OFF ROAD CLEANER środek do usuwania błota należy nanieść na powierzchnię wymagającą czyszczenia. Następnie odczekać 30 sekund i spłukać wodą. Do mycia trudno dostępnych, mocno zabrudzonych miejsc zalecamy dodatkowo użyć szczotki. Jeżeli na pojeździe znajduje się duża ilość błota, przed zastosowaniem środka warto spłukać go wodą. Nie wolno używać preparatu na nagrzane powierzchnie. 

Pojemność: 1l