Swiffer o co właściwie chodzi?

 

Widziałaś coraz częściej pojawiający się w reklamie Swiffer? A być może sąsiadka opowiadała o swoim nowym mopie do kurzu, a więc co to jest właściwie ten Swiffer i do czego służy? W poniższym tekście objaśnimy pokrótce ten produkt i opiszemy jego możliwości.Mop do kurzu i mycia podłogi

 

Wyjątkowość produktu polega na zastosowaniu innowacyjnych wkładów elektrostatycznych przyciągających kurz i brud. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabrudzenia pozostają na wkładzie a podłoga jest idealnie czysta. Po wytarciu podłogi wkładem suchym i przejściu do czyszczenia na mokro zostają do umycia tylko brudne plamy. Specjalnie zaprojektowana końcówka z wypustkami świetnie radzi sobie nawet z zastygniętymi zabrudzeniami. Mop Swiffer jest również rozwiązaniem szybkim i prostym, możliwym do użycia w ciągu minuty. Nie musisz nosić wody, odsączać i martwić się czy mop nie jest za mokry do użycia. Nie musisz również prać końcówek. Budowa mopa i jego obrotowa końcówka pozwala na wyczyszczenie miejsc trudno dostępnych m.in. podłóg pod łóżkami, kanapami czy lodówką. Dodatkowo dzięki wspomnianym wkładom elektrostatycznym swiffer przyciągnie kurz nawet bez pośredniego kontaktu z najbliższej okolicy w której się znajdzie.


Swiffer zestaw startowy zawiera wszystko co potrzebne: mop, wkłady suche i mokre. Kupisz tutaj.

Swiffer miotełka do kurzu

 

Prawdziwy hit wśród miotełek do kurzu, ale gdzie tkwi tajemnica? Cały niezwykły efekt dają specjalne elektrostatyczne wkłady, które jak magnez przyciągają kurz i brud. Miotełka dzięki swojej konstrukcji dociera do wszystkich trudnych miejsc takich jak m.in. przestrzenie pomiędzy grzejnikami, wąskie prześwity między meblami, kinkiety czy rolety.

 

Swiffer idealnie nadaje się do sprzątania sierści zwierząt, usuwa alergeny roztoczy. Nie pozostawia smug ani osadu, przyspiesza codzienne porządki. Ma szerokie zastosowanie, nadaje się praktycznie do każdej powierzchni. Z Swiffer sprzątanie może zmienić się w zabawę w którą łatwo zaangażować dzieci aby sprzątanie nie było dla nich tylko przykrym obowiązkiem.

 

Aby zacząć swifferować wystarczy kupić zestaw startowy z raczką, później wystarczy już dokupować tylko wymienne wkłady.


 

Zestaw startowy z miotełką kupisz tutaj.