Zachodnia chemia dzięki swojej skuteczności jest popularnym i chętnie wybieranym produktem w naszym kraju. Już niewielka ilość proszku lub płynu do prania wystarczy, aby efektywnie doczyścić plamy na ulubionych ubraniach i cieszyć się pięknym zapachem tkanin. Decydując się na zakup niemieckiego proszku do prania lub płynów do płukania prosto od niemieckiego producenta, otrzymujesz gwarancję idealnie czystych i pachnących ubrań. Szeroki wybór dostępnej chemii z Niemiec w naszym sklepie pozwali Ci na dobór najbardziej odpowiednich produktów dostosowanych do Twoich potrzeb. Oferujemy niemieckie proszki do prania renomowanych firm w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach na rynku. W naszym sklepie znajdziesz produkty takie jak:


 

  • Niemiecki proszek Persil — w wersji zarówno do białych, jak i kolorowych ubrań, a także wariantu sensitive, który jest przyjazny dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Proszek Persil znajdziesz w dogodnych pojemnościach, zaczynając od 17 i 18 prań, poprzez wersję 50 i 70 prań, aż po największe opakowanie wystarczające aż na 100 prań.

  • Niemiecki proszek Lenor — występujący w ekonomicznym opakowaniu wystarczającym na 60 prań. Możesz wybrać jeden z najpopularniejszych zapachów — świeże kwiaty i białe drewno cedrowe April Fresh lub perfumowaną kompozycję zapachową Golden Orchid, która nada wyjątkowego i długotrwałego efektu świeżości.

  • Evidur — przeznaczony do prania białych firanek, białych koszul, obrusów oraz bielizny. Poręczne opakowanie wystarczające na 10 prań umożliwia przetestowanie produktu, a zestaw proszku i specjalistycznego płynu do płukania firanek jest gwarancją idealnie wypranych tkanin, które będą wyglądać jak nowe.

  • Gama — niemiecki odpowiednik znanego u nas Viziru to praktyczny wariant proszku do prania, który można stosować i do białych, i do kolorowych tkanin. Specjalna formuła sprawia, że proszek skutecznie rozpuszcza się w wodzie nawet przy niskich temperaturach i nie pozostawia białych śladów na ubraniach. Proszek do prania Gama występuje w niewielkiej wersji 18 prań oraz wydajnym opakowaniu 100 prań.

  • Weisser Riese — to proszki do prania występujące w opakowaniu przeznaczonym do białego i kolorowego oraz wyłącznie do kolorowych tkanin. Kombinacja składników aktywnych potrafi pozbyć się wszelkich rodzajów plam, pozostawiając czyste i świeże ubrania. Proszki Weisser Riese oraz Weisser Riese Color występują w wydajnych i ekonomicznych opakowaniach wystarczających na 50 i 70 prań.

Wszystkie proszki do prania znajdziesz klikając tutaj.

 

Dlaczego warto wybierać niemieckie proszki do prania?

 

Chemia z Niemiec i innych zachodnich krajów skutecznie podbiła polski rynek. Coraz częściej konsumenci sięgają po produkty pochodzące prosto z zachodniej granicy i darzą je większym zaufaniem niż popularne marki od polskich producentów. Przekonanie o skuteczności i jakości niemieckich detergentów skłania Polaków do regularnego stosowania tych produktów, a największą popularnością cieszy się niemiecki proszek Persil oraz Lenor. Przy wyborze środków czystości i chemii domowej najczęściej chcemy otrzymać jak najlepszy produkt w korzystnej cenie. Niemieckie proszki do prania spełniają te oczekiwania konsumentów, gwarantując wysoką skuteczność. Największą różnicą między niemieckimi środkami a polskimi produktami do prania jest skoncentrowanie składników aktywnych. Nawet te produkty, które sprzedawane są w obu krajach pod taką samą nazwą, znacząco różnią się składem. Najprawdopodobniej wynika to z tego, że niemieccy konsumenci sumienniej przykładają się do instrukcji zawartej na opakowaniu i stosują dokładnie taką ilość proszku lub płynu, jaką podaje producent. Dlatego też chemia z Niemiec jest wydajniejsza i skuteczniejsza.

 

Jak skutecznie usunąć trudne plamy?

 

Usuwanie plam z ulubionych ubrań nie należy do łatwych czynności. Pozornie proste do wywabienia zabrudzenia mogą okazać się niezwykle uporczywe, a samodzielne próby odplamienia mogą spowodować utrwalenie niechcianych zabrudzeń. Warto postawić na sprawdzone metody i chemię z Niemiec przeznaczoną do prania, która nie tylko skutecznie usunie plamy, ale także odświeży tkaniny i nada im przyjemnego zapachu.

 

Plamy z krwi to dość powszechne zabrudzenie, które ciężko pozbyć się z materiału. Najlepszym sposobem będzie umieszczenie ulubionej bluzki w misce z zimną wodą, a po 30 minutach wrzucenie jej do pralki. Taki zabieg pozwoli częściowo wywabić plamę, a użycie niemieckiego proszku Persil pozwoli pozbyć się plam z krwi na dobre.

 

Często spotykane na ubraniach dziecięcych są plamy z trawy. Wszelkie zabawy na świeżym powietrzu zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim przyczyniają się do powstawania tych uporczywych zabrudzeń. Aby pozbyć się zielonego pigmentu z tkanin, wystarczy sięgnąć po kilka kropel płynu do mycia naczyń. Po kilku minutach należy wyprać ubrania z dodatkiem niemieckiego proszku Lenor, który w wersji Golden Orchid nie tylko usunie plamy, ale również doda tkaninom pięknego zapachu.

 

Trudne plamy po czerwonym winie to prawdziwa zmora, która niestety jest częstym gościem na eleganckich ubraniach. W przypadku świeżej plamy trzeba przyłożyć suchą ściereczkę lub serwetkę i zdjąć nadmiar cieczy z materiału. Następnie wystarczy posypać zabrudzenie talkiem lub solą kuchenną i pozostawić ubranie na kilka godzin. Talk i sól kuchenna świetnie pochłaniają plamy po czerwonym winie. Po kilku godzinach trzeba wrzucić ubranie do pralki z dodatkiem niemieckiego proszku do prania, np. Weisser Riese. Składniki aktywne skutecznie wywabią krople czerwonego wina, a Twoja ulubiona koszula będzie prezentować się jak nowa.