• Kategorie
  • TENZI Detailer CZYSTA SKÓRA do Czyszczenia Skórzanej Tapicerki 600 ml

TENZI Detailer CZYSTA SKÓRA preparat do czyszczenia skórzanej tapicerki znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku skóry naturalnej, jak i sztucznej. Skutecznie usuwa zabrudzenia z tapicerki samochodowej.

14.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

TENZI Detailer CZYSTA SKÓRA preparat do czyszczenia skórzanej tapicerki doskonale sprawdzi się do walki z silnie zabrudzoną tapicerką ze skóry. Można go używać zarówno do skór naturalnych, jak i sztucznych. To bezpieczny, wydajny i skuteczny sposób na pozbycie się brudu z tapicerki samochodowej. Środek ma neutralny zapach. Daje efekt antystatyczny. 

Sposób użycia:

Przed czyszczeniem należy dokładnie odkurzyć wnętrze samochodu. Następnie za pomocą szmatki lub gąbki nanieść TENZI Detailer CZYSTA SKÓRA na czyszczoną powierzchnię. Można również zaaplikować produkt bezpośrednio na tapicerkę za pomocą spryskiwacza. Kolejnym krokiem jest przeszorowanie czyszczonej powierzchni za pomocą gąbki lub szczotki z miękkim naturalnym włosiem. Następnie należy zebrać brud wilgotną ściereczką. Ostatnim krokiem jest przetarcie powierzchni do sucha. 

UWAGA! Przed przystąpieniem do czyszczenia producent rekomenduje sprawdzenie preparatu poprzez użycie go na mało widocznej powierzchni, aby upewnić się, czy środek nie odbarwia skóry. 

Po wyczyszczeniu tapicerki zalecamy dodatkowe zabezpieczenie jej przy użyciu produktu TENZI Detailer SKÓRA PIELĘGNACJA.

Pojemność: 600 ml