• Kategorie
  • G&G Mleczko do Stali Nierdzewnej 300 ml (Niemcy)

G&G Edelstahlreiniger

8.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

Mleczko do czyszczenia przedmiotów wykonanych ze stali.Skutecznie usuwa zabrudzenia z garnków, zlewozmywaków oraz innych przedmiotów wykonanych ze stali.Poleruje powierzchnie i na długo pozostawia czystą.Przeznaczone również do czyszczenia powierzchni chromowanych.

Pojemność: 300 ml

Składniki:5% lub więcej, ale mniej niż 15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne.Produkt zawiera: środki konserwujące (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), ponadto: substancje polerujące, kwas organiczny, woski, kwas benzenosulfonowy, pochodne alkilowe 4-C10-14, sole sodowe, etoksylowany alkohol tłuszczowy C12-14 (> 2-5 EO), etoksylat alkoholu tłuszczowego C12-14/EO.

 

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE
  1. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelkę.
  2. Nanieść mleczko w odpowiedniej ilości na czyszczoną powierzchnię i rozetrzeć, po czym wytrzeć na mokro. Garnki i zastawę stołową dokładnie spłukać wodą i wytrzeć do sucha miękkim, czystym ręczniczkiem.
  3. Nie stosować do matowej stali szlachetnej.
OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

NIEBEZPIECZEŃSTWO!

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Chronić przed dziećmi.

Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

Marka: G&G
Wersja: Edelstahlreiniger
Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Ostatnio oglądane produkty