• Kategorie
  • G&G Mleczko do Płyty Ceramicznej 300 ml (Niemcy)

G&G Glaskeramikreiniger

9.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki (OD 249 zł GRATIS DO 30 KG WAGI) 12.99
Odbiór osobisty 0
Dostawa na terenie Piaseczna 0
Paczkomat InPost 12.99
Kurier InPost 16.99
DPD PickUp 17.99
Kurier DPD 18.99
Paczkomat InPost (Pobranie) 19.99
Dostępność Dostępny

Mleczko do czyszczenia płyt ceramicznych i indukcyjnych. Skutecznie usuwa zaschnięty brud i kurz. Specjalna formuła chroni myte powierzchnie przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Mleczko nie pozostawia zacieków i smug. Po jego użyciu powierzchnie odzyskują oryginalny wygląd i blask.

Pojemność: 300 ml

Składniki:Mniej niż 5 %: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne. Produkt zawiera: Kompozycje zapachowe, środki konserwujące (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelkę, większe zabrudzenia usunąć najpierw przy pomocy uniwersalnego skrobaka do płyt kuchennych, w zależności od stopnia zabrudzenia nanieść mleczko w odpowiedniej ilości na ostudzona płytę kuchenny po czym krótko odczekać, aż środek zacznie działać. Wyczyścić zabrudzoną powierzchnię papierowym ręcznikiem kuchennym lub mokrą ścierką. Następnie wypolerować do sucha miękkim ręcznikiem.

 OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

 

 

Marka: G&G
Wersja: Glaskeramikreiniger
Kraj pochodzenia: Niemcy