• Kategorie
  • TENZI GRAN SMOG Silny Koncentrat do Mycia Zabrudzeń Smolistych 1l

TENZI GRAN SMOG silny koncentrat do czyszczenia zabrudzeń tłustych i smolistych skutecznie usuwa zwęglone białka, tłuszcze i węglowodany. Pozostawia powierzchnię czystą i błyszczącą.

29.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

TENZI GRAN SMOG silny koncentrat do czyszczenia tłustego brudu sprawdzi się do mycia zabrudzeń smolistych. Preparat znajdzie zastosowanie w przypadku m.in. komór wędzarniczych, piekarników, kominków, rusztów, grilli, tuneli piekarniczych, piecyków, posadzek ceramicznych i PCV. Jego zadaniem jest skuteczne usunięcie mocno przypalonych zanieczyszczeń smolistych oraz tłuszczowych. Doskonale radzi sobie ze zwęglonymi białkami, tłuszczami i węglowodanami. 

Po zastosowaniu TENZI SMOG GRAN powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Środek zawiera inhibitory korozji. Ponadto sprawdza się w połączeniu nawet z twardą wodą. Produkt ulega biodegradacji, ma neutralny zapach. Można go używać w walce ze starymi, nawet kilkunastoletnimi nawarstwionymi zanieczyszczeniami. Posiada atest PZH. 

Sposób użycia:

TENZI GRAN SMOG to koncentrat, który należy użyć w stężeniu 500-1000 ml na 10 l wody. Rekomendowana jest metoda pianowa o temperaturze 40-60°C. Po ok. 10-20 minutach należy czyszczoną powierzchnię zmyć wodą (najlepiej pod wysokim ciśnieniem) i wytrzeć do sucha za pomocą ścierki. W razie konieczności można powtórzyć czynność. 

W przypadku starych zabrudzeń zastosować stężenie 3-4 l środka na 10 l wody. Odczekać 20-30 minut i zmyć powierzchnię wodą pod ciśnieniem. 

Pojemność: 1 l