• Kategorie
  • Pronto Original Płyn do podłóg Drewnianych 750 ml (Niemcy)

Brak towaru
14.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Pronto płyn do drewna. Formuła, która dba o drewno i z łatwością usuwa brud i kurz pozostawiając podłogę czystą i lśniącą.

Pojemność: 750 ml

Składniki:<5% mydło, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Limonene, Geraniol, Dimethylol Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.Zawiera: mieszaninę 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on, d-Limonen.Zawiera: Etoksylowane (8 E0) alkohole tłuszczowe C13-C15.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Rozpuścić 2 nakrętki płynu w 5 litrach ciepłej wody. Nanieść przy użyciu gąbki, szmatki lub mopa.

Nie ma konieczności spłukiwania lub osuszania przy użyciu szmatki. W przypadku stosowania na delikatnych powierzchniach sprawdzić efekt działania produktu w mniej widocznym miejscu.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Stosować ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.

Marka: Pronto
Wersja: Original
Kraj pochodzenia: Niemcy