• Kategorie
  • Poliboy Intensywna Pielęgnacja Skóry 375 ml (Niemcy)

Poliboy Leder Intensiv Pflege

Brak towaru
21.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Intensywna pielęgnacja skóry Poliboy idealnie nadaje się do delikatnego czyszczenia i pielęgnacji wszystkich skór gładkich i ziarnistych, we wszystkich kolorach, np. mebli, odzieży, toreb i butów. Naturalne składniki, takie jak prawdziwy wosk pszczeli, odżywiają skórę w głąb porów, utrzymują ją przez długi czas sprężystą i elastyczną, a dzięki głębokiej impregnacji sprawiają, że jest odporna na plamy i wodę. Jednocześnie wspaniale odświeża kolory. Butelka wykonana jest w 30% z materiału pochodzącego z recyklingu.

  • Intensywna opieka
  • Odświeża kolor
  • Trwała ochrona przed wilgocią i plamami
  • Z prawdziwymi pszczołami i woskiem Carnauba

Pojemność: 375 ml

Składniki:Mniej niż 5% surfaktantów niejonowych, surfaktantów kationowych, substancji zapachowych (benzoesan benzylu, linalol), benzizotiazolinon, benzoesan sodu oraz wosk pszczeli, wosk karnauba, lanolina. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Całkowicie opróżnić do recyklingu.

Wstrząśnij przed użyciem! POLIBOY równomiernie nałożyć na szmatkę i nałożyć. Po wyschnięciu wypolerować miękką szczotką lub szmatką. Usuń plamy tak świeżo, jak to możliwe. Przetestuj wcześniej w niepozornym miejscu. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi pielęgnacji

Marka: Poliboy
Wersja: Leder Intensiv Pflege
Kraj pochodzenia: Niemcy