• Kategorie
  • Płyn do czyszczenia zmywarki G&G 250 ml (Niemcy)

G&G Maschinenpfleger

Pozostałe warianty
Brak towaru
7.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki (OD 249 zł GRATIS DO 30 KG WAGI) 14.99
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym 0
Dostawa na terenie Piaseczna 0
Paczkomat InPost 14.99
Kurier InPost 16.99
DPD PickUp 17.99
Kurier DPD 18.99
Paczkomat InPost (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Wydajność zmywarki jest zależna od sposobu jej użytkowania. Urządzenie myjące naczynia mierzy się z wieloma zanieczyszczeniami, których zwykłe detergenty używane do czyszczenia naczyń nie są w stanie usunąć z podzespołów biorących czynny udział w pełnym cyklu mycia. Do dyspozycji klientów oddajemy środki sprowadzone z rynku zachodniego, które spełniają nawet najwyższe wymagania. Jednym z nich jest widoczny na tej podstronie G&G, płyn do czyszczenia zmywarki. To łatwy w użyciu detergent, który bez wysiłku pomoże zadbać o wydajność i żywotność sprzętu, eliminując odprowadzane w newralgicznych miejscach zanieczyszczenia. Specjalnie opracowany skład radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi nieczystościami pod postacią tłuszczu, kamienia czy innych zabrudzeń. Dodatkowym atutem opisywanego produktu jest konsystencja, która ułatwia dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc, dbając o precyzyjne rozprowadzenie środka w zaułki, które najbardziej tego potrzebują. 

Wydajny płyn do czyszczenia zmywarki G&G

Regularne używanie zmywarki bez stosowania środków czyszczących prowadzi do sukcesywnego pogarszania efektywności mycia naczyń. Z czasem uwidacznia się osad, a przy trudniejszych zabrudzeniach zmywarka nie radzi sobie z zanieczyszczeniami bądź, co gorsza, brudzi pozostałe, zostawiając resztki. Płyn do czyszczenia zmywarki G&G ma specjalnie opracowaną formułę, która w sposób szybki i wydajny radzi sobie nawet z najtrudniejszymi nieczystościami, skrupulatnie je rozpuszczając. Odświeżenie wnętrza urządzenia to również pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, dlatego tym bardziej działanie powinno być wykonywane regularnie, najlepiej w odstępie miesięcznym. Aby możliwie jak najbardziej ograniczyć zaangażowanie w proces usuwania trudnych zabrudzeń po tłuszczach, płyn do czyszczenia zmywarki G&G wystarczy wstawić do pustej zmywarki i następnie nastawić mycie przy konkretnej temperaturze. Detergent w połączeniu z wodą o 65 stopniach Celsjusza rozpuści zanieczyszczenia, co po zakończeniu cyklu mycia będzie widoczne już po otwarciu drzwi zmywarki. 

Jak w sposób efektywny użyć płynu G&G do czyszczenia zmywarki?

 

Przy regularnym czyszczeniu urządzenia wystarczy zgodnie z instrukcją usunąć naklejkę z butelki i umieścić płyn do czyszczenia zmywarki, a następnie wybrać program o temperaturze co najmniej 65 stopni Celsjusza. W sytuacji, kiedy sprzęt wymaga dokładnego mycia, zaleca się dodatkowe czyszczenie poszczególnych elementów, w których zbierają się zabrudzenia. Pomoże wyjęcie koszy i przepłukanie filtra. To w tym miejscu zbierają się resztki jedzenia, blokując przedostawanie się większych i kłopotliwych kawałków do rur. Czyszczenie filtra najlepiej dopasować do instrukcji producenta. Dobrą praktyką jest usunięcie zanieczyszczeń również z uszczelek za pomocą wilgotnej szmatki. Działania te zwiększą efektywność użycia specjalnego płynu do czyszczenia zmywarki dostępnego w naszej ofercie. Jeśli jednak zachowasz regularne stosowanie detergentu, to częstotliwość dokładnego mycia wszystkich części również się zmniejszy, podobnie jak nieprzyjemny zapach po otwarciu drzwiczek.

Marka: G&G
Wersja: Maschinenpfleger
Kraj pochodzenia: Niemcy