• Kategorie
  • Płyn do czyszczenia zmywarki G&G 250 ml (Niemcy)

G&G Maschinenpfleger

Pozostałe warianty
7.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

Wydajność zmywarki jest zależna od sposobu jej użytkowania. Urządzenie myjące naczynia mierzy się z wieloma zanieczyszczeniami, których zwykłe detergenty używane do czyszczenia naczyń nie są w stanie usunąć z podzespołów biorących czynny udział w pełnym cyklu mycia. Do dyspozycji klientów oddajemy środki sprowadzone z rynku zachodniego, które spełniają nawet najwyższe wymagania. Jednym z nich jest widoczny na tej podstronie G&G, płyn do czyszczenia zmywarki. To łatwy w użyciu detergent, który bez wysiłku pomoże zadbać o wydajność i żywotność sprzętu, eliminując odprowadzane w newralgicznych miejscach zanieczyszczenia. Specjalnie opracowany skład radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi nieczystościami pod postacią tłuszczu, kamienia czy innych zabrudzeń. Dodatkowym atutem opisywanego produktu jest konsystencja, która ułatwia dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc, dbając o precyzyjne rozprowadzenie środka w zaułki, które najbardziej tego potrzebują. 

Wydajny płyn do czyszczenia zmywarki G&G

Regularne używanie zmywarki bez stosowania środków czyszczących prowadzi do sukcesywnego pogarszania efektywności mycia naczyń. Z czasem uwidacznia się osad, a przy trudniejszych zabrudzeniach zmywarka nie radzi sobie z zanieczyszczeniami bądź, co gorsza, brudzi pozostałe, zostawiając resztki. Płyn do czyszczenia zmywarki G&G ma specjalnie opracowaną formułę, która w sposób szybki i wydajny radzi sobie nawet z najtrudniejszymi nieczystościami, skrupulatnie je rozpuszczając. Odświeżenie wnętrza urządzenia to również pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, dlatego tym bardziej działanie powinno być wykonywane regularnie, najlepiej w odstępie miesięcznym. Aby możliwie jak najbardziej ograniczyć zaangażowanie w proces usuwania trudnych zabrudzeń po tłuszczach, płyn do czyszczenia zmywarki G&G wystarczy wstawić do pustej zmywarki i następnie nastawić mycie przy konkretnej temperaturze. Detergent w połączeniu z wodą o 65 stopniach Celsjusza rozpuści zanieczyszczenia, co po zakończeniu cyklu mycia będzie widoczne już po otwarciu drzwi zmywarki. 

Jak w sposób efektywny użyć płynu G&G do czyszczenia zmywarki?

 

Przy regularnym czyszczeniu urządzenia wystarczy zgodnie z instrukcją usunąć naklejkę z butelki i umieścić płyn do czyszczenia zmywarki, a następnie wybrać program o temperaturze co najmniej 65 stopni Celsjusza. W sytuacji, kiedy sprzęt wymaga dokładnego mycia, zaleca się dodatkowe czyszczenie poszczególnych elementów, w których zbierają się zabrudzenia. Pomoże wyjęcie koszy i przepłukanie filtra. To w tym miejscu zbierają się resztki jedzenia, blokując przedostawanie się większych i kłopotliwych kawałków do rur. Czyszczenie filtra najlepiej dopasować do instrukcji producenta. Dobrą praktyką jest usunięcie zanieczyszczeń również z uszczelek za pomocą wilgotnej szmatki. Działania te zwiększą efektywność użycia specjalnego płynu do czyszczenia zmywarki dostępnego w naszej ofercie. Jeśli jednak zachowasz regularne stosowanie detergentu, to częstotliwość dokładnego mycia wszystkich części również się zmniejszy, podobnie jak nieprzyjemny zapach po otwarciu drzwiczek.

Marka: G&G
Wersja: Maschinenpfleger
Kraj pochodzenia: Niemcy