• Kategorie
  • Persil Disc Kapsułki do Prania 4w1 Kolor 60 sztuk PL

Brak towaru
82.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
Kurier InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Persil Discs 4w1 to kapsułki do prania, na których możesz polegać, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość Twojego prania. Usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Każda z 4 komór kapsułki zawiera silną formułę, zaprojektowaną do działania w 4 kluczowych obszarach: usuwanie plam, zapewnienie długotrwałej świeżości, utrzymywanie blasku kolorów i ochrona tkanin.

92% składników biodegradowalnych.

Produkt wystarcza na 60 prań.

Składniki:

15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% mydło, <5% fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool).

Sposób przygotowania i przechowywania:

Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.

Do wszystkich zakresów twardości wody. Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki. Po prostu wrzuć kapsułkę do bębna pralki, następnie pranie i pozwól jej działać.

Przechowywać w temperaturze otoczenia. Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

Najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje:

Nie dotykać mokrymi rękami. Nie ściskać, nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek.

Skoncentrowany środek w kapsułkach do prania tkanin kolorowych w pralkach. Uwaga. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.

Informacja alergenna:

Zawiera subtylisynę.