• Kategorie
  • Heitmann Środek do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek 250 ml (Niemcy)

Heitmann Płyn do Czyszczenia Pralki 3 w 1

Brak towaru
13.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Środek do higienicznego czyszczenia pralek do higienicznego podstawowego czyszczenia pralki. Usuwa kamień, osady i pozostałości detergentów z całej pralki.Kamień i brud są usuwane z bębna i przewodów. Znikają też nieprzyjemne zapachy.

Pralka jest zadbana i higienicznie świeża. Gumy dłużej pozostają elastyczne.

Współpracuje z kwasem cytrynowym z surowców odnawialnych.

Trzy w jednym / 3 w 1: Czyści, pielęgnuje i chroni.

Do jednej aplikacji.

Pojemność:250 ml

Składniki:<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, substancje zapachowe (butylofenylometylopropional, salicylan benzylu) Pozostałe składniki: kwas cytrynowy, barwniki

Wyjmij szufladę na detergent z urządzenia i namocz ją na 30 minut w mieszaninie czterech litrów ciepłej wody i podziałki (50 ml) środka do czyszczenia maszyny. Następnie wyczyść i włóż ponownie.

Wyczyść uszczelkę, szybę i rozwadniacz . Nałóż trochę środka czyszczącego na szmatkę. Po krótkiej ekspozycji przetrzyj wilgotną szmatką

Wybierz 60 ° C białe / kolorowe bez prania wstępnego . Wlej resztę detergentu do głównej przegródki na detergent (z ładowaczem górnym: użyj połowy zawartości butelki). Teraz uruchom program bez prania i detergentu.

Ostrzeżenie Powoduje poważne podrażnienie oczu. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy przygotować pojemnik lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci. Nosić ochronę oczu / twarzy. Po użyciu dokładnie umyć ręce. JEŚLI DOSTAJE SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Marka: Heitmann
Wersja: Waschmaschinen Hygiene-Reiniger 3 in 1
Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Ostatnio oglądane produkty