• Kategorie
  • Heitmann Środek do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek 250 ml (Niemcy)

Heitmann Płyn do Czyszczenia Pralki 3 w 1

13.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki (OD 249 zł GRATIS DO 30 KG WAGI) 14.99
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym 0
Dostawa na terenie Piaseczna 0
Paczkomat InPost 14.99
Kurier InPost 16.99
DPD PickUp 17.99
Kurier DPD 18.99
Paczkomat InPost (Pobranie) 19.99
Dostępność Dostępny

Środek do higienicznego czyszczenia pralek do higienicznego podstawowego czyszczenia pralki. Usuwa kamień, osady i pozostałości detergentów z całej pralki.Kamień i brud są usuwane z bębna i przewodów. Znikają też nieprzyjemne zapachy.

Pralka jest zadbana i higienicznie świeża. Gumy dłużej pozostają elastyczne.

Współpracuje z kwasem cytrynowym z surowców odnawialnych.

Trzy w jednym / 3 w 1: Czyści, pielęgnuje i chroni.

Do jednej aplikacji.

Pojemność:250 ml

Składniki:<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, substancje zapachowe (butylofenylometylopropional, salicylan benzylu) Pozostałe składniki: kwas cytrynowy, barwniki

Wyjmij szufladę na detergent z urządzenia i namocz ją na 30 minut w mieszaninie czterech litrów ciepłej wody i podziałki (50 ml) środka do czyszczenia maszyny. Następnie wyczyść i włóż ponownie.

Wyczyść uszczelkę, szybę i rozwadniacz . Nałóż trochę środka czyszczącego na szmatkę. Po krótkiej ekspozycji przetrzyj wilgotną szmatką

Wybierz 60 ° C białe / kolorowe bez prania wstępnego . Wlej resztę detergentu do głównej przegródki na detergent (z ładowaczem górnym: użyj połowy zawartości butelki). Teraz uruchom program bez prania i detergentu.

Ostrzeżenie Powoduje poważne podrażnienie oczu. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy przygotować pojemnik lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci. Nosić ochronę oczu / twarzy. Po użyciu dokładnie umyć ręce. JEŚLI DOSTAJE SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Marka: Heitmann
Wersja: Waschmaschinen Hygiene-Reiniger 3 in 1
Kraj pochodzenia: Niemcy