• Kategorie
  • G&G WC Reiniger Żel Lemon 1l (Niemcy)

Pozostałe warianty
8.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

Płyn do toalety zapewnia higieniczną czystość i cytrynową świeżość na długo.Dzięki zawartym składnikom i konsystencji: dezynfekuje, działa bakteriobójczo, usuwa kamień i rdzę. Odświeża całą toaletę.

Pojemność: 1l

Składniki:mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych. Zawiera substancje zapachowe (LIMONENE)

Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne podrażnienie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy przygotować pojemnik lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci. Nosić rękawice ochronne / okulary ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń wszelkie istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry: Zasięgnąć porady / pomocy lekarskiej. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

Ważne instrukcje

Nie stosować z wybielaczami ani innymi środkami do czyszczenia sanitariatów. Nie nadaje się do marmuru, emalii i innych materiałów wrażliwych na kwasy. Rozpryski poza muszlę klozetową należy natychmiast i dokładnie usunąć czystą wodą, w przeciwnym razie mogą wystąpić przebarwienia. Nie nadaje się do czyszczenia desek sedesowych i pokrywek.

 

 

Marka: G&G
Wersja: WC Reiniger
Kraj pochodzenia: Niemcy