• Kategorie
  • G&G Pianka do Czyszczenia Piekarnika i Grilla 500 ml (Niemcy)

G&G Backofen&Grillreiniger

13.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki (OD 249 zł GRATIS DO 30 KG WAGI) 12.99
Odbiór osobisty 0
Dostawa na terenie Piaseczna 0
Paczkomat InPost 12.99
Kurier InPost 16.99
DPD PickUp 17.99
Kurier DPD 18.99
Paczkomat InPost (Pobranie) 19.99
Dostępność Dostępny

Niezwykle silny i skuteczny środek do czyszczenia piekarników zapewnia czystość w całym wnętrzu piekarnika dzięki formule 10 minut. Dzięki silnie przylegającej piance Bref Oven & Grill automatycznie i szybko czyści wszystkie powierzchnie w piekarniku, ale także blachy do pieczenia, ruszty grillowe, powierzchnie pionowe z przypalonymi tłustymi zabrudzeniami i osadami, nie tylko czyste, ale także bezpieczne dla żywności.

Pojemność: 500 ml

Instrukcja użycia Przed użyciem dobrze wstrząsnąć! Zdejmij zabezpieczenie przed dziećmi. Trzymać puszkę możliwie pionowo i równomiernie spryskać czyszczone powierzchnie z odległości ok. 20 cm. Nie rozpylać na otwór wentylatora w piecach z gorącym powietrzem. Zgaś lampkę kontrolną piekarników gazowych.
Szybkie czyszczenie: rozgrzej piekarnik do 50 ° C, a następnie wyłącz. Poczekaj 5-10 minut. Następnie nałóż produkt i pozostaw na 10 minut.
Czyszczenie na zimno: pozostawić produkt na ok. 20 minut. Wytrzeć wilgotną gąbką lub szmatką. Wydłużyć czas ekspozycji przy bardzo silnych zabrudzeniach. W razie potrzeby powtórzyć czyszczenie.

Składniki:<5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne Inne składniki: substancje zapachowe, gaz pędny (butan).

NIEBEZPIECZEŃSTWO
Powoduje poważne podrażnienia skóry i poważne uszkodzenie oczu. Zawiera monoetanoloaminę i wodorotlenek sodu. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać z dala od dzieci. Nosić rękawice ochronne / okulary ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zabrudzoną, nasiąkniętą odzież. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń wszelkie istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych rodzajów źródeł zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i nie wystawiać na temperatury powyżej 50 ° C.

Marka: G&G
Wersja: Backofen&Grillreiniger
Kraj pochodzenia: Niemcy