• Kategorie
  • G&G Multi Reiniger Power do Kamienia i Trudnych Zabrudzeń 750 ml (Niemcy)

G&G Multi Reiniger Power

Brak towaru
14.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Multi Reiniger Power-środek do usuwania kamienia i zabrudzeń. Ultramocny. Usuwa osad wapienny, zabrudzenia, rdzę i resztki mydła. Szybko i dogłębnie usuwa nawet uporczywe osady wapiennej zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gospodarstwa domowego. Bez trudu czyści nawet plamy po rdzy. 

Pojemność: 750 ml

Składniki:Poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera: kompozycje zapachowe.

Przed użyciem odblokować zabezpieczenie przez naciśnięcie przycisku znajdującego się tuż za główką rozpylacza. Jednocześnie przekręcić główkę rozpylacza do pozycji ON. Po każdym użyciu przekręcić główkę z powrotem do pozycji OFF. Rozpylać środek na czyszczoną powierzchnię, pozwolić krótko wchłonąć, po czym wytrzeć miękką gąbką lub ścierką. Następnie dobrze spłukać wodą.

Nie rozpylać na marmur, emalię, kamień wapienny, glazurę ozdobną, kamień naturalny, metale ocynkowane i inne powierzchnie wrażliwe na kwasy, a także na powierzchnie gorące i uszkodzone. 

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Unikać kontaktu z tekstyliami, dywanami i podobnymi wyrobami.

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

W przypadku połknięcia: wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. W przypadku kontaktu ze skórą (lub z włosami): natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem.

W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

 

 

Marka: G&G
Wersja: Multi Reiniger Power
Kraj pochodzenia: Niemcy