• G&G Mleczko do Czyszczenia 750 ml (Niemcy)

G&G Scheuermilch

6.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki (OD 199 zł GRATIS DO 30 KG WAGI) 12.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat InPost 12.99
Kurier Inpost 14.99
DPD PickUp 17.99
Kurier DPD 18.99
Paczkomat InPost (Pobranie) 19.99
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Mleczko do czyszczenia różnych powierzchni. Idealne do wanien, umywalek, zlewozmywaków, armatury, glazury, piekarników. Usuwa uciążliwy brud, osad z kamienia i tłuszcz. Nie rysuje powierzchni,pozostawia przyjemny, cytrynowy zapach.

Pojemność: 750 ml

Skłądniki:Mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, substancje konserwujące (Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone).

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Po prostu nanieść niewielka ilość nierozcieńczonego środka albo bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, albo na mokra ścierkę lub miękką gąbkę. Wyczyścić zabrudzona powierzchnię, po czym dokładnie spłukać wodą. Wskazówki: mleczko idealnie nadaje się do czyszczenia umywalek, wanien, toalet, kuchenek, blatów kuchennych, zlewozmywaków i glazury. Nie stosować na lakierowanych i bardzo delikatnych powierzchniach. Po każdym zastosowaniu dobrze zamknąć butelkę. Przechowywać w temperaturze powyżej 0°C.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.

 

Marka: G&G
Wersja: Scheuermilch
Kraj pochodzenia: Niemcy
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie