• Kategorie
  • G&G Mleczko do Czyszczenia 750 ml (Niemcy)

G&G Scheuermilch

7.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Dostępny

Mleczko do czyszczenia różnych powierzchni. Idealne do wanien, umywalek, zlewozmywaków, armatury, glazury, piekarników. Usuwa uciążliwy brud, osad z kamienia i tłuszcz. Nie rysuje powierzchni,pozostawia przyjemny, cytrynowy zapach.

Pojemność: 750 ml

Skłądniki:Mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, substancje konserwujące (Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone).

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Po prostu nanieść niewielka ilość nierozcieńczonego środka albo bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, albo na mokra ścierkę lub miękką gąbkę. Wyczyścić zabrudzona powierzchnię, po czym dokładnie spłukać wodą. Wskazówki: mleczko idealnie nadaje się do czyszczenia umywalek, wanien, toalet, kuchenek, blatów kuchennych, zlewozmywaków i glazury. Nie stosować na lakierowanych i bardzo delikatnych powierzchniach. Po każdym zastosowaniu dobrze zamknąć butelkę. Przechowywać w temperaturze powyżej 0°C.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.

 

Marka: G&G
Wersja: Scheuermilch
Kraj pochodzenia: Niemcy