• Kategorie
  • Cillit Bang Tłuszcz i Smugi 1l (Niemcy)

Cillit Bang uniwersalny płyn czyszczący na uporczywy tłuszcz

Brak towaru
16.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Skutecznie zwalcza: brud, zapieczone jedzenie, uporczywy tłuszcz.


Usuwa 100 % zabrudzeń (produkt używany wedle instrukcji usuwa tłuste plamy).

Dlaczego warto wybrać Cillit Bang ?

 

Przede wszystkim ze względu na jego skuteczność działania. Unikalna formuła czyszcząca jest wypełniona po brzegi substancjami aktywnymi, które rozpuszczają tłuste osady i nie dają im żadnej szansy. Jeśli zależy Ci na czystości w kuchni to znak, że Cillit Bang to produkt, który sprawdzi się u Ciebie idealnie.

Używać do: sztućców, talerzy, piekarników, naczyń, garnków i patelni, blatów, lodówek, stali nierdzewnej, płytek, grilla, szafek,urządzeń kuchennych, drzwi, okapoów, żaluzji metalowych, koszy na śmieci, mebli ogrodowych, rowerów, kołpaków samochodowych, marmuru, granitu i powierzchni z kamienia naturalnego, szkła.

Pojemność: 1 l

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Aby pozbyć się zabrudzeń na 100%: 1. Spryskaj powierzchnię płynem. 2. Pozostaw na kilka sekund, aby produkt zaczął działać. 3. Wyczyść, wytrzyj i spłucz. W przypadku ciężkich zabrudzeń pozostaw produkt na 5 minut i użyj zmywaka.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawartość / pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Składniki:<5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne. Kompozycja zapachowa. Zawiera Benzyl Salicylate

Marka: Cillit Bang
Wersja: Fett und Streifen
Kraj pochodzenia: Niemcy