• Antikal Spray Środek na Kamień 700 ml (Belgia)

Antikal Anti-calcaire

17.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki (OD 199 zł GRATIS DO 30 KG WAGI) 12.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat InPost 12.99
Kurier Inpost 14.99
DPD PickUp 17.99
Kurier DPD 18.99
Paczkomat InPost (Pobranie) 19.99
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Antikal jest idealny do usuwania opornego kamienia i resztek mydła, a także plam wodnych w łazience i kuchni. Antikal Kalkreiniger-Spray jest idealny do powierzchni pionowych i zapewnia nie tylko dokładne czyszczenie, ale także długotrwały połysk. Jego specjalna formuła tworzy barierę ochronną, która zapobiega ponownemu tworzeniu się plam wodnych, nawet jeśli woda jest bardzo twarda. Formuła jest łagodna dla powierzchni i dlatego może być stosowana codziennie do czyszczenia wielu różnych obszarów, które często mają kontakt z wodą - od baterii po płytki.

Antikal to środek do czyszczenia łazienek i kuchni. Idealnie nadaje się do ścian prysznicowych, kranów, szklanych drzwi, zlewów, wanien, toalet, zlewozmywaków chromowanych, ze stali nierdzewnej i ceramicznych. Antikal usuwa plamy z wody bez atakowania powierzchni.

Pojemność: 700 ml

 Składniki:<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, substancje zapachowe, salicylan benzylu, heksylocynamon

UWAGA
Powoduje poważne podrażnienie oczu. Działa drażniąco na skórę. Trzymać z dala od dzieci. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy przygotować pojemnik lub etykietę.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń wszelkie istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. Nie wdychać aerozolu. Nie mieszać z wybielaczami ani innymi środkami czyszczącymi.

Marka: Antikal
Wersja: Anti-calcaire
Kraj pochodzenia: Belgia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie