• Kategorie
  • Airpure IncrediBalls Linen Room Niebieskie Perełki Kryształki Granulki Zapachowe 128g (Wielka Brytania)

Niebieskie perełki zapachowe Airpure IncrediBalls Linen Room 128 g z Wielkiej Brytanii nadają tkaninom słodki, świeży zapach. Zaczynają działać już na początku cyklu prania, dzięki czemu głębiej wnikają w tkaniny. Pozostawiają ubrania przyjemnie miękkie.

Pozostałe warianty
Brak towaru
10.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 14.99
Dostawa na terenie Piaseczna (05-500) 0
Paczkomat InPost 14.99
DPD PickUp 14.99
Kurier InPost 16.99
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru

Perełki zapachowe Airpure Linen Room zapewniają długotrwały, intensywny zapach płukanym tkaninom. Dodatkowo nadają im przyjemną miękkość - jeszcze chętniej wtulisz się w swój ulubiony sweter lub koc. Zapach Linen Room jest świeży, słodki. 

Niebieskie granulki zapachowe można używać jako zastępstwo dla płynu do płukania lub też jako jego uzupełnienie. Ty decydujesz! Już jedna nakrętka kryształków dodana do prania wystarczy, aby zapach wniknął w tkaniny i stopniowo się z nich uwalniał. Wegańskie, nietestowane na zwierzętach. 

Perełki zapachowe Linen Room wystarczy wrzucić do bębna pralki, a następnie załadować go praniem jak zwykle. Dzięki temu, że zaczynają działać już na początku cyklu prania, jeszcze głębiej wnikają we włókna tkanin, a Ty możesz dłużej cieszyć się ulubionym zapachem. 

Waga: 128 g

 

Kraj pochodzenia: Wielka Brytania